Dobrodošli! - NK Štinjan Pula

13.08.2019 12:20

Prozivka i prvi trening

Prozivka

Pozitivno iznenađenje - velik odaziv igrača !

29.06.2019 14:34

Održana vanredna izborna skupština kluba

Ronald Kontešić predsjednik kluba, izabran novi 7-članski Izvršni odbor i ostala klupska tijela

27.05.2019 13:53

Završila najgora sezona posljednjih desetljeća

Ne ponovilo se, ovako dalje više nema smisla, učinimo nešto ili ...

Ciljevi kluba

Kontinuirano stimulirati i uključivati mlade naraštaje u sport.

Kroz sport pomoći u odgoju najmlađih i razvoju pozitivnih osobina kod njih (prijateljstvo, kulturno ponašanje u sportu i životu općenito, zdrav život, odnos prema starijima, važnost obrazovanja i dr.).

Kontinuirano stvarati bolje uvjete za buduće generacije.

Poticati i oživljavati sportske ali i društvene, kulturne i zabavne aktivnosti u Štinjanu.

Širiti pozitivnu klimu o klubu i Štinjanu, stvarati i potvrđivati dobru sliku o njima u sveukupnoj javnosti.

Uključivati mještane svih uzrasta u aktivnosti kluba

Povezivati se sa svim sportskim, društvenim, političkim, poslovnim i drugim strukturama za dobrobit kluba i Štinjana.

Funkcionirati u ugodnoj atmosferi – spojiti u svim aktivnostima ugodno, korisno i zabavno.

Pobjeđivati u fer i sportskoj igri.

Biti svima uzor u organizaciji, igri i ponašanju.