Ponedjeljak, 15. Listopad 2018. u 15:00

Prvi bod za seniore

Bez ijednog Štinjanca u publici osvojen prvi bod

Pogotkom Denisa Onrčena iz slobodnog udarca seniori su na Fortinu osvojili prvi ovosezonski bod u susretu s Cementom.

Nakon što su prošli vikend poraženi od Purisa u Sv. Petru seniori su ostali i bez trenera. Ovog tjedna na to mjesto uskočio je Franjo Marjanović "Ragaco": Da li je prvi remi uvod u nešto bolje rezultate tek ćemo vidjeti.

Najmlađi su konstantno solidni, veterani teško nadoknađuju odlazak mnogih članova kao i činjenicu da su sa prosjekom većim od 50 godina daleko najstarija i još uvijek neuigrana momčad.

Na subotnoj seniorskoj utakmici gotovo i nije bilo publike, bolje rečeno nije bilo ni jednog Štinjanca. Na tribini je bilo desetak gostujućih navijača i nekoliko "zalutalih" iz Pule. Što se to događa s nogometom u našem mjestu? Svi prijatelji sporta bi se morali zamisliti, a zasigurno bi nešto trebalo i poduzeti! (Tko? Klub?, MO?.....).

Ovdje pogledajte snimku Denisovog zgoditka.