Ponedjeljak, 21. Listopad 2019. u 12:13

Još jedna pobjeda seniora

U nedjelju smo na Fortinu dobili i NK Pomorac

Devetnaesti igrač opet pomogao

Zgodicima Marka Kneževića i Roberta Nimca zasluženo smo pobijedili simpatičnu ekipu iz Krnice. Nije bilo lako, osjetio se izostanak nekolicine prvotimaca (Radola, Ivanović, Dean i Aldin Šabić, Grbac...) ali bodovi su na kraju ipak osvojeni. Po već ustaljenom redu odigrano je i treće poluvrijeme u restoranu Istrijanka na Puntiželi gdje nas je ugostio dugogodišnji prijatelj, član i sponzor kluba, domaćin Bilić Mladen (u zadnji čas jer u ponedjeljak zatvara sezonu). Doduše nije bilo alkohola pa je nastavak uslijedio u klupskom prostoru uz Lidlovo pivo, po običaju (?) do sitnih jutarnjih sati.

Slijedi gostovanje u Kuićima (susret sa Manjadvorcima u nedjelju 27.10.2019 s početkom u 14.30), a potom u subotu 2.11.2019. na Fortinu dočekujemo Vodnjance u 14.00 sati.