Subota, 29. Listopad 2022. u 20:47

Nova pobjeda na Fortinu

Nakon pobjede u Dajli seniori savladali i Puris na domaćem terenu

Relaksirajuća atmosfera na Campu

Seniori su prošli vikend ostvarili veliki uspjeh pobjedom nad favoriziranom Dajlom u gostima. Izvanrednim zalaganjem uz bodrenje velikog broja Štinjanaca, divnim prvijencem Ulemeka naši momci su slavili na možda najtežem gostovanju u polusezoni.

Danas je na Fortinu savladan i gost iz Svetog Petra u Šumi. Rezultat od 2:0 (oba gola dao je oporavljeni Šistov) ne sugerira dovoljno nadmoć naše ekipe. Nakon mirnog prvog poluvremena, u nastavku su Štinjanci dominirali i stvorili niz "mrtvih" šansi, pokazali veliku neefikasnost, ali ipak uspjeli ugorati dvije lopte iza leđa veoma dobrog gostujućeg vratara.

Slijedeću subotu gostuje se u Brtonigli uz objektivnu nadu da se i tamo uz primjereno zalaganje može osvojiti trobod.

Čestitke za današnju pobjedu i sretno i za tjedan dana!