Srijeda, 03. Travanj 2019. u 09:40

Čestitke posljednjim Mohikancima

U Koromačno sa dva auta

Plakat kod Palazza - odraz stanja u Štinjanskom nogometu

Nakon prošlotjednog domaćeg poraza od Purisa (3:5) kada ih je bilo jedanaest, jučer su dečki u Koromačno otputovali sa dva auta - 7 igrača i tajnik, bez trenera i ikoga drugog iz kluba.

Tajnik je obukao vratarski dres (registriran je kao igrač ali ne igra već godinama nakon operacije obaju koljena), uspjeli su čak izdržati 20 min do prvog zgoditka. Netreniranje, višak kilograma i višak domaćina učinili su svoje te nakon poluvremena više nisu mogli. Domaćini su im čestitali na hrabrosti i poštenosti, ponudili ih čak ićem i pićem koje na Campu ovaj puta nisu dočekali !??

Još jedna bruka za najstariji pulski klub. Gdje je 150 Štinjanaca koji su ne tako davno protestirali zbog "slabih" Burićevih rezultata (u prvoj županijskoj!), gdje su silni ljubitelji nogometa iz našeg mjesta ??

Preostalim momcima čestitke na hrabrosti i nastojanju da časno, u vlastitoj režiji brane klupske boje dok god mogu!!