Subota, 29. Lipanj 2019. u 14:34

Održana vanredna izborna skupština kluba

Autor/ica: Bojan Vuk

Ronald Kontešić predsjednik kluba, izabran novi 7-članski Izvršni odbor i ostala klupska tijela

U petak 28.06.2019. održana je u prostorijama MO vanredna izborna skupština kluba uz prisustvovanje desetak članova kluba. Povod skupštini su bili slabo funkcioniranje kluba i ostavka dosadašnjeg predsjednika Ivana Macuke.

Relativno brzo su odrađene sve stavke dnevnog reda. Izabrani su:

- Ronald Kontešić , predsjednik kluba

- Bojan Gluhaćić, dopredsjednik

Novi Izvršni odbor čine:

Kontešić Ronald, Gluhačić Bojan, Poldrugovac Manuel, Majetić Aldo, Sladaković Nenad, Vuk Bojan i Cukon Marko

Članovi Nadzornog odbora su Ilić Ljubo (predsjednik), Marić Drago i Pereša Damir

Disciplinsku komisiju čine Babić Primo (predsjednik), Kontešić Josip i Dumbović David.

Za tajnika je imenovan Radolović Aljoša.

Trener seniorske ekipe je Ivanović Predrag.

Ekonom je Grbac Ervin.

Za natjecanja će se prijaviti tri ekipe - seniori, U9 (trener Lazendić Milovan) i U11 (trener Piljan Luka)

Nakon izbora nove uprave i djelatnika u kratkoj raspravi bilo je riječi o potrebi hitnog ustroja svih ekipa (za najmlađe će se odmah kontaktirati sa upravom Velog Vrha radi obnavljanja suradnje na WEST programu),

Također je neophodno sjesti za stol sa Gradom i Pulasportom u svezi sa uporabom klupskih resursa (bivša prostorija boćara koju navodno koristi Istra 1961), kompenzaciji za uporabu igrališta i prostorija od strane NK Istra 1961 te kompenzaciji za uporabu prostora od strane Grill bara Campo. Sa NK Istrom 1961 je potrebno riješiti i ranija naša potraživanja, razgovarati sa ranije najvećim sponzorom (Kamen Pazin) te ostalima koji su i koji bi i dalje mogli pomagati klubu. Nova uprava je informirana da ove godine neće biti održana desetlječima tradicinalna klupska  Štinjanska noć jer je nije imao tko organizirati. Što prije je potrebno obaviti i primopredaju svih resursa (oprema, računalo, dokumentacija...), obaviti registracijske obveze, pronaći knjigovođu kao i izvršiti podjelu posla unutar uprave. Pristupiti će se i učlanjivanju zainteresiranih u klub. Prvi sastanak novog IO dogovoren je već za idući utorak.

Zapisnik sa skupštine.