Četvrtak, 04. Veljača 2021. u 18:52

Seniori održali prvi trening

Nikad toliko igrača na Fortinu

Prvi trening u 2021.

Nakon objave raznih stožera da se treninzi na otvorenom mogu održavati, seniori su odmah održali prozivku i prvi trening.

Koliko su bili nestrpljivi, a i koliko su zagrizli nakon odličnih jesenskih rezultata vidjelo se po broju prisutnih. Dobro da su se držali mjera (nekorištenje prostorija) jer u protivnom ne bi stali u svlačionicu.

Tridesetak momaka javilo se treneru Ivanoviću koji je poveo prvi trening nakon što je predsjednik Kontešić podijelio sportske ruksake s obilježjima kluba.

Druga polusezona započela je više nego li optimistično!

Pogledali smo i što su seniori u pauzi radili: nakon što su betonirali predprostor društvene prostorije i sredili odvod, pripremljene su o montirane metalne grede - konstrukcija buduće nadstrešnice koja će seniorima omogućiti buduća vesela druženja.

Svaka čast momcima - napravili su nešto što se u zadnje vrijeme rijetko viđa!

Samo da nam netko to opet ne prisvoji i iznajmi!

Više fotografija u novom polusezonskom albumu