Ponedjeljak, 07. Lipanj 2021. u 12:00

Seniori i zvanično šampioni

Nakon utakmice u Šišanu stigao i pehar za prvo mjesto u III ŽNLI jug

Prvaci u Šišanu

Seniori su u relaksirajućem tonu, po velikoj vrućini odigrali posljednju ovosezonsku utakmicu kod dobrosusjedskih Šišanaca. Pred velikim brojem štinjanskih navijača (i navijačica) pobijedili su domaćine (5:2), po utakmici primili pehar NSŽI za osvojeno prvo mjesto te se potom pogostili kod ljubaznih Šišanaca. Vrhunac je bila svećana prigodna šampionska torta u angažmanu trenerove obitelji. Uz pehar za uspomenu će ostati i stotinjak šampionskih majica specijalno izrađenih za ovu priliku.

Fešta je nastavljena na Fortinu, trubilo se po štinjanskim ulicama, kulminiralo brijanjem trenera na sredini igrališta (obečanje za prvo mjesto!?), da bi se nastavilo svirkom i pjesmom u već legendarnoj "prostoriji".

Još jednom čestitke svima uz želju da se ovo društvo sačuva, o prelasku u višu ligu će se još raspravljati prije odluke. A prije toga i ljetnog odmora slijedi još završna fešta za sve prijatelje kluba, slijedeće subote negdje na Hidrobazi! Vidimo se!

Više slika u albumu "Prvaci"!

Video (TV Nova Korner)