Ponedjeljak, 01. Kolovoz 2022. u 22:11

Krenuli smo

Prozivkom i treningom seniora započeli smo novu sezonu

Seniori su startali s pripremama. Treneru Predragu Ivanoviću odazvalo se 15-tak igrača kojima se standardno obratio predsjednik kluba Ronald Kontošić. Ukazao je na simboličnost ove sezone (slijedeće obilježavamo 90-tu godišnjicu kluba) i prenio stav uprave da se ove sezone napadne prvo mjesto i samim time jubilarnu godišnjicu dočeka u prvoligaškoj sredini. Napomenuo je da će uprava dati sve od sebe da igračima pruži maksimalno dobre uvjete, a za uzvrat se od njih očekuje ozbiljan pristup treninzima, prijateljskim utakmicama, a potom i kup i prvenstvenim susretima.

Naglasio je da se od igrača očekuje i doprinos u organizaciji i vođenju Štinjanske noći (13.08.2022.) kako bi ta što bolje uspjela i donijela dobar rezultat - dodatna sredstva za inače mršavu klupsku blagajnu.

Poželimo seniorima puno uspjeha, sukladno ciljevima kluba i sposobnostima velikog broja novodošlih kvalitetnih pojačanja (Bošnjak, Urošević, Vazgeč, Toprek, Macan, Bobić, Rešidović...).

Više slika u boljoj rezoluciji u novom polusezonskom albumu

Iz Glasa Istre