Srijeda, 07. Prosinac 2016. u 09:59

Uspješan kraj polusezone

Sa tri uzastopne pobjede i remijem protiv lidera u Kanfanaru, seniori završili polusezonu na 7. mjestu

Nakon slabog početka uslijed velikih promjena na startu prvenstva, dolaskom trenera Šisteka i nekolicine novih igrača iz susjedstva, seniori su se ipak uspjeli konsolidirati te završiti polusezonu sa tri uzastopne pobjede i remijem u Kanfanaru, uz gol razliku 10:1.

Posljednja kola obilježila je i poboljšana atmosfera, druženja uz harmoniku i grah poslije utakmica u predivnom ambijentu grill bara Campo, što obećava i daljnji napredak kluba na proljeće.

Slijedi dug zimski odmor, Šico će zasigurno u pauzi dovesti i nova pojačanja te očekujemo još bolje rezultate u drugom dijelu sezone, nastavak vesele atmosfere u i oko kluba, te naravno i više posjetilaca.

Svim aktivnim članovima želimo ugodne zimske ferije.

Podaci o polusezonskom natjecanju:

Tablica

Nastupi igrača