Sezona 2017 / 2018

Jesenski raspored natjecanja

 

U9 - dječaci pred utakmicu s Rudarom iz Labina 01.10.2017.

Stoje s lijeva: Luka Piljan (trener), Ivan Jelenaca, Mihael Udovičić, Kristian Oppasich, Dorijan Milanović, Val Lončar, Duje Bravar, Almir Halilović (trener škole nogometa)

Čuće: Erik Zorica, David Roce, Mauro Grahovac, Vito Pavić, Filip Kolar

Fotografije u boljoj rezoluciji pogledajte u albumu.

 

Sezona 2015 / 2016

U sezoni 2015/2016 U9 nastupaju zajedno s vršnjacima s Velog Vrha pod nazivom Nogometna akademija "WEST". Prijavili smo dvije ekipe.

Završni bilten

Raspored proljetnog dijela prvenstva WeST 1

Raspored proljetnog dijela prvenstva WeST 2

Polusezonska tablica, nastupi, rezultati

WeST1

Stoje s lijeva:  Edvin Alić, Domagoj Komšo, Leon Hasanović, Ian Halilović, Daniel Jelenaca, Riccardo Poldrugovac, Ian Petar Miljković, trener Andrej Baša

Čuče: Dino Halilović, Slaven Sandić, Ivor Beviakva, Dominik Rovis, Josip Sikirica

WeST2

Stoje s lijeva: David Grgorović, Blaž Grabrić, Leonardo Kodnik, Marko Liverić, Ivano Dodić, Luka Kabić, Vito Sardoz, trener Vedran Buždon

Čuče: David Grubešić, Roberto Vukančić, Filip Divković, Domagoj Kupčak, Lukas Baračić, Leon Jurić  (nedostaje: Stefan Sladaković)

Više fotografija u boljoj rezoluciji pogledajte u albumu ekipa

Sezona 2014 / 2015

Cjelosezonski sportski pokazatelji

Raspored proljetnog dijela natjecanja 2014/2015

Sportski pokazatelji jesenjeg dijela natjecanja 2014/2015

Ovu i fotografije ostalih ekipa u boljoj rezoluciji pogledajte u albumu

Gornji red (s lijeva): Andrej Baša (trener), Dominik Rovis, Lukas Baračić, Ian Halilović, Edvin Alić, Borna Pavlešić, Dino Halilović

Srednji red: Daniel Jelenaca, Leon Hasanović, Leonardo Tanger, Riccardo Poldrugovac, Emil Alić

Donji red: Leon Ladislović, Marko Paradžiković, Mateo Matteoni, Erik Pecirep, Blaž Grabrić, David Dumančić

Raspored jesenjeg dijela natjecanja 2014/2015

 

Sezona 2013 / 2014

Sportski pokazatelji za cijelu sezonu

Opens internal link in current windowPodaci jesenskog dijela natjecanja

20.10.2013. na Fortinu

Stoje s lijeva: Mateo Matteoni, Leonardo Tanger, Mateo Lovrić, Mateo Zorica, Leon Ladislović, Riccardo Poldrugovac, Andrej Mavrić (trener)

Čuće: Ian Halilović, Danijel Jelenaca, Leon Hasanović, Jan Grahovac, Deni Vinković

Nedostaju Gabrijel Poljanec i Borna Pavlešić

Sezona 2012 / 2013

Ekipa U9

Stoje s lijeva :Rovis Nenad (trener), Fran Kontešić, Saša Brkić, Tonči Marcan, Alan Zaimović, Mateo Dabić, Noel Hasanović

Čuće: Mauro Orbanić, Alen Bečirević, Matej Fabris, Petar Pereša, Logan Šobot, Lovro Peruško

Sezona 2009 / 2010

Slike i popisa igrača nažalost nema

Opens internal link in current windowOvdje pogledajte tablicu-plasman

Sezona 2008/2009

Igraju

Ilić Marko, Rovis Mihael, Matković Karlo, Modrušan Noel, Burić Toni, Blarežina-Popović Karlo, Rosić Filip, Škropeta Manuel, Marković Luka, Hasanbašić Belmin, Ivković Ivan, Lazarić Luka, Paris Filip, Ecl-Semolić Devon, Vidović Patrik, Ibrahimović Dino, Šljivić Ivan

 

Još su igrali:

Burić Mihael, Milohanović Matija

 

Trener : Lazendić Milovan

Predstavnik kluba: Rosić Igor

Opens internal link in current windowOvdje pogledajte rezultate i plasman

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!